Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Stavebnice Brico Gringo Kubik Pedro Balenia Zahrajme sa Foto a video Facebook

Balenia

Pri každom type stavebnice ponúkame viaceré veľkostné balenia a druhy obalu tak, aby si každý našiel stavebnicu, ktorá mu najlepšie vyhovuje.

Menšie varianty sú balené v kartónovom obale, obsahujú na vnútornej strane prehľad prvkov a v každom z nich sa nachádzajú návody na stavanie z príslušného typu a veľkosti.

Väčšie balenia ponúkame v praktických plastových boxoch s vrchnákom (pri najväčších variantoch aj s kolieskami), na ktorom je prehľad prvkov znázornený na nálepke, a taktiež obsahujú návody na skladanie, ktoré slúžia ako prvá inšpirácia na hranie.

Novinkou si drevené krabičky, v ktorých je možné objednať si niektoré typy a veľkostné varianty (viac info v cenníku - na vyžiadanie prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailom).

Brico Grindo
Kubik Pedro

Pripravujeme aj ďalšie varianty balenia, ako napríklad exkluzívne drevené či iné zaujímavé obaly. O novinkách Vás budeme informovať na našich stránkach, prípadne e-mailom, ak sa zaregistrujete do nášho mailinglistu a budeme radi, ak nám napíšete Vaše návrhy.